סמינר בהתאמה אישית

ללמוד את מה שחשוב בענן הסיילספורס המיוחד שלך

קורס מקצועי על הנושאים שרלוונטיים לצוות שעובד בארגון. צוות פיתוח ההדרכה של בית הספר יכין הדרכה ממוקדת ורלוונטית לפי הצרכים של הארגון. ההדרכה תפותח יחד עם הצוות הפנימי של הלקוח על מנת שתהיה בשפה העסקית של המתאימה, עם תרגולים ודוגמאות מהעולם העסקי שבו הארגון פועל.

השלבים לבניית קורס בהתאמה אישית:

מאוד יכול להתאים להדרכה עבור הנהלה בכירה, תוכן ברמה גבוהה לאנשי מקצוע מתקדמים, הכשרה על רכיב נקודתי בפלטפורמה או הדרכות משתמשים

רקפת נווה, מנהלת אפליקציות CRM

הצוות שלנו מיומן ומקצועי עם המון ניסיון. מטרת ההדרכה הייתה למידה מעמיקה יותר של כלי האוטומציה ויישור קו בנוגע לנהלי עבודה. קיבלנו הדרכה מקצועית ברמה גבוהה עם דוגמאות ותרגילים יישומיים לביצוע.

מיכל בר, מנהלת צוות DELIVERY

ביקשנו הדרכה ייעודית על השימוש במערכת. מטרת ההדרכה היתה ליישר קו בנוגע לנהלי עבודה עם הכלי וגם להבין לעומק את היכולות והאפשרויות. קיבלנו הדרכה מקצועית ברמה גבוהה עם דוגמאות ותרגילים מעולם המושגים של הצוות.

איריס טולדנו, מנהלת שיווק המוצר

צוות המכירות שלנו נמצא מסביב לעולם. מטרת ההדרכה הייתה יישור קו ומיקוד בשימושים העיקריים של הפלטפורמה והאינטגרציה עם המוצר שלנו. לצורך ההדרכה, התקיימו מספר מפגשים מקדימים שמיקדו את התכנים הרלוונטיים ביותר ולבסוף קיבלנו הדרכה ייחודית, מקצועית ורלוונטית.

ואדים ברגר, מנהל מכירות

לאחר מספר שינויים במודול המכירות וגם לאור המעבר לממשק העבודה החדש, רצינו לקיים הדרכה ייעודית לכל הצוות שתסביר על היתרונות בשימוש במערכת. ההדרכה הייתה מקיפה עם המון דוגמאות ועבודה עצמית. זה בדיוק מה שהיינו צריכים.

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ בחינם