החזון שלנו

הכשרת הון אנושי איכותי לתפקידים טכנולוגיים בשוק העבודה המקומי
יצירת סביבת עבודה טכנולוגית הטרגונית שמורכבת מכל שכבות האוכלוסייה בישראל
חיבור משמעותי בין הזדמנוית תעסוקה איכותיות להון אנושי מקצועי ובעל מוטיבציה

בית הספר למקצועות הסיילספורס

שילוב כלים

הסיילספורס משלב בין מיטב הכלים המקצועיים מעולם מערכות המידע ומחשוב הענן של הסיילספורס לבין מתודות הדרכה חדשות ומגוונות. בית הספר מפתח הכשרות ברמות שונות למגוון מקצועות הסיילספורס.

קשר עם התעשייה

שומר על קשר רציף עם התעשייה המקומית בישראל על מנת לנתח את הדרישה האמיתית בשוק. ההכשרות השונות מפותחות לפי דרישה זו ומכאן ההצלחה הגדולה של הבוגרות הבוגרים שלנו בקרב המעסיקים

איתור הזדמנויות

מסייע לבוגרות ולבוגרים של ההכשרות השונות לאתר הזדמנויות בשוק התעשייה המקומי. שיתוף הפעולה עם סיילספורס ישראל עוזר לנו לזהות הזדמנויות תעסוקתיות רבות וכך נפתחת דלת לבוגרות ולבוגרים שלנו

השותפים שלנו

סיילספורס ישראל
נציגת סיילספורס העולמית כחול לבן. סיילספורס ישראל מובילה את תעשיית מערכות המידע ומחשוב הענן כאן בישראל. שיתוף הפעולה עם סיילספורס מחבר את העשיה של בית הספר עם השותפים העסקיים של סיילספורס ועם לקוחותיה על מנת לייצר כמה שיותר הזדמנויות משמעותיות עבור הבוגרות והבוגרים שלנו. סיילספורס ישראל מלווה את ההכשרות שלנו מאחורי הקלעים ועוזרת לנו לוודא שההכשרות תואמות את מצב האמת ואת הצורך האמיתי הקיים בשוק העבודה הישראלי.
רשות החדשנות
הרשות מקדמת את החדשנות בתעשייה הישראלית, בדגש על תעשיית ההייטק , ולרבות תעשיית היצור. תפקידיה של רשות החדשנות הם ליזום פעילות מחקר ופיתוח במימון ממשלת ישראל ולהעניק תקציבים ליזמים ותעשיינים. החיבור הטבעי עם הרשות לחדשנות צמח ממשבר הקורונה ועזר לייצר תשתית למידה משמעותית שמאפשרת לחבר את כלל האוכלוסיה בישראל לאפשרויות התעסוקה בתעשיית הסיילספורס המקומית. זו השנה השנייה ברציפות שאנו פועלים בשיתוף ומייצרים הון אנושי איכותי שמצליח להיכנס בשערי ההייטק הישראלי.
עמותה מעברים נגב מערבי
מעברים נגב מערבי היא תכנית משותפת למשרד הרווחה- השירות לעבודה קהילתית ולמועצות האזוריות אשכול, מרחבים ושדות נגב. התוכנית עוסקת בפיתוח כלכלה מקומית ותעסוקה במגזר הכפרי. מרכז מעברים נגב מערבי הוקם בשנת 2006 על ידיי המועצות האזוריות מרחבים ואשכול והוא פועל מאז בהצלחה. בשנת 2014 הצטרפה מועצה אזורית שדות נגב כשותפה שלישית במרכז. שיתוף הפעולה של בית הספר עם עמותת מעברים יצר הזדמנות תעסוקה ראשונה מסוגה עבור התושבים באזור. ההכשרות המקיפות והקשר הרציף עם התעשייה המקומית, אפשרו לבוגרות ולבוגרים שלנו, לנצל את ההזדמנויות הללו ולעבוד במקצועות טכנולוגיים, למרות המרחק הפיזי מהמטרופולין הטכנולוגי במרכז הארץ.
עמותה TECH CAREER
עמותת טק-קריירה קמה בשנת 2002 במטרה להקנות לצעירים יוצאי אתיופיה כרטיס כניסה לעולם ההייטק באמצעות הכשרה מקצועית איכותית ורלוונטית ובכך לייצר מוביליות חברתית . שיתוף הפעולה בין בית הספר לעמותה נכנס כבר לשנתו השלישית. שיתוף הפעולה מייצר בכל קורס קרקע פורייה ללמידה על עולם מערכות המידע ומחשוב הענן. ההיכרות עם התעשיה תורמת למציאת מעסיקים פוטנציאליים שנותנים עוד ועוד הזדמנויות לבוגרות ולבוגרים להוכיח את מה שלמדו בהכשרות.

מספרים מהשטח

19

12 הכשרות שבוצעו עד היום

49

19 מעסיקים שקלטו בוגרים עד היום

18

21 משרות פתוחות לבוגרים

21

17 סמינרים הדרכתיים שבוצעו עד היום
הצטרפ/י לתוכנית החירום שלנו בשיתוף עם רשות החדשנות להכשרות והשמות מהירות בשוק ההייטק
בואו ללמוד במספר מפגשים כיצד לנתח את המידע במערכת וכיצד להציג אותם בצורה טובה למשתמשים.
בואו ללמוד במספר מפגשים כיצד לקבל תמונה מלאה ואיכותית על המידע העסקי שבמערכת.
בואו ללמוד מה ניתן לעשות על מנת לשפר את חווית המשתמש דרך כלי האוטומציה שבמערכת.

לשאלות ופרטים נוספים

יש לך חבר.ה שזה בול בשבילם?
שלחו להם לינק לאתר

בית הספר למקצועות הסיילספורס