נמצא לך מקצועני סיילספורס שמתאימים לך בול

אנחנו ב CRM-Period מחברים את הניסיון שלנו בפלטפורמת הסיילספורס ואת ההיכרות שלנו עם התעשיה, על מנת למצוא את האחד, או האחת שהארגון שלך צריך. תהליך סדור וממוקד שנבנה במיוחד על מנת לאתר אנשי מקצוע של סיילספורס בתחומי ידע שונים, ברמות טכנולוגיות שונות ועם ניסיון נדרש לתפקיד.
השירותים שנעניק לך כלקוח VIP:

01

אפיון דרישות התפקיד

נשב יחד על כוס קפה (ומאפה?) נבין מה הצרכים שלך ומה הם מרכיבי התפקיד הנדרשים לך. מתוך הבנת המערכת על כל סביבתה, נמפה את הקריטריונים השונים שלפיהם נאתר את המועמד המתאים ביותר עבורך.

02

איתור מועמדים רלוונטיים

אנחנו שנים רבות בתעשייה, שותפים של סיילספורס ישראל ורשות החדשנות, ובעלי קשרים רבים ושיתופי פעולה עם שותפים נוספים. אנחנו מפעילים את קשרינו על מנת לאתר מועמדים רלוונטיים. אנו בקשר עם אנשי מקצוע בתעשיות השונות בשוק המקומי ומביאים מגוון רחב של אפשרויות.

03

מבחנים מקצועיים ומתן חוות דעת מקצועית

כחלק מהמקצועיות שלנו בנינו מבחנים ייעודיים, על מנת להבין את הרמה המקצועית של המועמדים. המבחן הוא כלי עזר להערכת המועמדים וחיזוי הצלחתם בתפקיד.

04

ליווי בתהליך קבלת ההחלטות - דירוג המועמדים

איתור אלו עם סיכויי ההצלחה הגבוהים בתפקיד. קבלת הערכה עבור המועמדים הסופיים ותמיכה בקבלת ההחלטה הסופית.

05

ליווי המגוייס/ת בשלב הראשון של הקליטה לעבודה

בניית תוכנית כניסה לתפקיד לאור מרכיבי התפקיד, שתאפשר השתלבות מהירה בארגון בתפקיד הייעודי והשלמת הפערים המקצועיים.

06

אפשרות להרחבת השירותים שלנו כלקוח פרימיום

שירות ליווי ומנטורינג לאורך השנה הראשונה שיאפשרו לך לקבל מאיתנו ליווי מקצועי ומפגש מנטורינג אצלך בארגון עם העובדים שלך אחת לחודש, בו נעבוד על האתגרים העולים, נבחון יחד שאלות טכנולוגיות ועסקיות ניתן לכם סקירה על הפיצ’רים החדשים בעולם הסיילספורס ונעבוד איתכם על מקצועיות הצוות והיכולות שלו.
בתוספת תשלום

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ בחינם