עדכונים על קורסים

בשבוע שעבר, בקורס יישום סיילספורס, אירחנו את גיל רווה, מנכ”ל חברת RAVEH SOLUTIONS שסיפר על מודול השירות שהולך ותופס יותר ויותר עניין התעשייה המקומית כאן בישראל. שמענו על חידושים במודול השירות וגם קיבלנו כמה טיפים טובים למיישם המתחיל.

בשבוע האחרון התקיים סיום קורס של מחזור יולי 2021 במשרדים של סיילספורס. המפגש היה מרגש במיוחד כי הבוגרים שיתפו כיצד שינוי הכיוון בקריירה הצליח וסיפרו על העבודה בתור מיישם סיילספורס.

עדכונים על סיילספורס

קשה לעקוב אחר החידושים האחרונים של רכיב האוטומציה, אבל זה כל כך חשוב לתפקוד של המיישם. בסמינר האוטומציה של בית הספר, אנו עוברים על היכולות החדשות ואיך ניתן להרחיב עוד ועוד את ארגז הכלים של המיישם.

שמעתם על HYPEFORCE? סיילספורס גילתה לנו שהיא עובדת על היכולת שתאפשר לחברות וארגונים להחליט היכן המידע שלה יהיה מאוחסן. שינוי משמעותי בתשתית הענן של סיילספורס, תאפשר לעוד ועוד תעשיות להשתמש בפלטפורמה של סיילספורס. כדאי לעקוב…

בוגרים שמצאו עבודה

כל הכבוד לאורית בלנקי

בוגרת קורס יישום סיילספורס, שהתחילה לעבוד בחברת TRADEDX. איזה כיף לך.

כל הכבוד לפיירו קלנסקי

וגר קורס יישום סיילספורס, שהתחיל לעבוד בחברת טרוול מרקס, שיחקת אותה.

כל הכבוד לאלי כהן

בוגר קורס יישום סיילספורס, שהתחיל לעבוד בחברת ביי ברידג דיגיטל, בהצלחה רבה

ארגונים שמחפשים בוגרים

חברת iCloudius

שותפה של סיילספורס בישראל, מחפשת מיישמ/ת לעבודה על פרויקטים מעניינים.  המשרדים של החברה נמצאים בתל אביב והחברה מונה 60 עובדים נכון להיום.

חברת BayBridgeDigital

שותפה של סיילספורס בישראל, מחפשת מיישמ/ת לצוות הפרוייקטים של סיילספורס. החברה ממוקמת בירושלים אבל עובדת על פרוייקטים בכל הארץ וגם בעולם. החברה גייסה בעבר בוגרים של הקורס. ניתן ליצור קשר עם הבוגר קבלת פרטים.

חברת RAVEH SOLUTIONS

שותפה של סיילספורס בישראל, מחפשת מיישמ/ת לעבודה מיידית. העבודה ברובה היברידית. החברה מתמחה בעיקר בפרוייקטים במודול השירות של סיילספורס. החברה גייסה בעבר בוגרים של הקורס. ניתן ליצור קשר עם הבוגר קבלת פרטים.

מפגשים עתידיים

איזה כיף להיפגש פנים אל פנים.

מפגש בוקר שיכלול ארוחת בוקר,

פעילות חווייתית וכמובן למידה מקצועית

יתקיים ב-12 ביוני

ביום ראשון

בין השעות 9:00 ל-13:00

המפגש הינו בתשלום

שווה לקבל אישור מהמעסיק לטובת למידה משמעותית.

כל המעוניין לפנות אלינו בהקדם.

סדנאות וקורסים

קורס יישום סיילספורס

קורס נוסף של יישום סיילספורס אוטוטו נפתח. יש לך חבר שיכול להתאים? שלחי לו את הקישור לפני שיהיה מאוחר. אנחנו שומרים מקום של כבוד בקורס לכל מי שמגיע דרך הבוגרים שלנו.

קורס הכנה להסמכה

החלטת שאתה לעבור את מבחן ההסמכה? מעולה. אנו בונים קבוצת למידה שתלמד יחד, שלב אחרי שלב למבחן ההסמכה. צרו קשר לקבל עוד פרטים.

סמינר אוטומציה

בואו לגלות את האפשרויות שיש למיישם בעולם האוטומציה. להכיר את הכלים הכי חדישים. לראות דוגמאות ולעשות תרגילים שיעזרו לכם לפרוח. צרו קשר לקבל עוד פרטים.

מילה מאדיר

״מצאתי אפליקציה חדשה לניהול משימות והיא בחינם. ממליץ לכם לנסות. הנה הלינק.״

ברק ינאי

מילה מסטודנט

זה מדהים כמה המערכת הזו גדולה. אני כל יום מגלה עוד עולם חדש במערכת.

גיל רווה

מילה ממעסיק

״הדרישה בשוק הולכת וגדולה. הפרויקטים הופכים לגדולים ומורכבים יותר״

השארת פרטים למיקסום יכולות הסיילספורס שלך